Nintendo Direct zapowiedziane! Prezentacja już za chwilę

DK
2022/09/12 18:20

“Big N” zdradza szczegóły dotyczące pokazu.

Fani handhelda od "czerwonych" z niecierpliwością czekają na kolejne Nintendo Direct. Okazuje się, że na konferencję nie trzeba już długo czekać – Japończycy ujawnili, że jej wrześniowa edycja odbędzie się już jutro – 13 września – o godzinie 16:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie można śledzić na YouTube pod zamieszczonym na samym dole adresem.

Nintendo Direct zapowiedziane! Prezentacja już za chwilę

Wrześniowe Nintendo Direct – czego można się spodziewać?

Jak ujawnia Nintendo, prezentacja potrwa około 40 minut i skupi się w większości na grach na platformę, które mają trafić do sklepów tej zimy. Dużo gier na Switcha – NieR:Automata, Bayonetta 3 czy nowe Mario i Pokemony – ma ukazać się jeszcze tej jesieni. O tych pewnie też usłyszymy, jednak gwoździem programu mają być produkcje, które ukażą się nieco później. Wiele osób ma nadzieję, że producent oficjalnie zaprezentuje It Takes Two na handhelda – o tym, że genialny co-op od Hazelight trafi na “Pstryka”, plotkuje się już od jakiegoś czasu.

GramTV przedstawia:

A jeśli chodzi o ostatnie wiadomości ze świata Nintendo, to warto przypomnieć, że Nintendo zapowiedziało niedawno kolejną wersję kolorystyczną Switcha OLED. Tym razem mamy do czynienia z Pokemon Scarlet and Violet Edition. Prezentację wideo tej wersji zobaczycie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!