Co-op stulecia trafi na Nintendo Switch? Są nieoficjalne doniesienia

DK
2022/09/05 15:00
0
0

Chyba nikt by się nie obraził, gdyby przeciek okazał się prawdą.

It Takes Two to niewątpliwie jedna z lepszych gier kooperacyjnych, jakie kiedykolwiek powstały. Wiele osób tak uważa, a dowodem na to są zarówno liczne nagrody, jak i wysoka sprzedaż tytułu. Teraz w internecie pojawiły się doniesienia, że produkcja ma trafić na konsolę Switch. Byłaby to świetna informacja – w sumie system od Nintendo jest wręcz wymarzonym sprzętem, jeśli chodzi o granie z drugą osobą.

Co-op stulecia trafi na Nintendo Switch? Są nieoficjalne doniesienia

It Takes Two na Switcha – przeciek od The_Snitch

Jak podaje portal WhatIfGaming.com, znany autor branżowych przecieków The_Snitch opublikował na swoim prywatnym kanale na Discordzie kilka ikonek, które odpowiadają poziomom w It Takes Two: drzewo, zegarek, płatek śniegu, pszczołę i dom. Pod koniec sekwencji mamy też zielone spodenki, które nosi Cody, wizerunek rodziny i książkę. A całość informator zaopatrzył w logo Nintendo Switch.

It Takes Two na Switcha – przeciek od The_Snitch, Co-op stulecia trafi na Nintendo Switch? Są nieoficjalne doniesienia

GramTV przedstawia:

To było niezwykle subtelne, ale przynajmniej wiemy dokładnie, o co chodzi. Niemniej należy pamiętać, że jest to jedynie przeciek – choćby nie wiadomo jak jednoznacznie prezentowała się wiadomość, to i tak z ewentualnymi zachwytami należy poczekać do momentu oficjalnego ogłoszenia prac nad wersją na Switcha przez twórców z Hazelight.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!