Nintendo prezentuje nowy wariant kolorystyczny Switcha OLED

DK
2022/09/07 17:30
0
1

Edycja z Pokemonami trafi do sklepów już w listopadzie.

Od premiery Nintendo Switch minęło już parę ładnych lat. Konsola wciąż sprzedaje się nad wyraz dobrze, w związku z czym producent raczej nie myśli o wydawaniu nowego handhelda. Zamiast tego woli ulepszać to, co już stworzył – i tak w rezultacie niedawno do sklepów traił Switch OLED. Teraz debiutuje jego wariant inspirowany grą Splatoon 3. Ta edycja nie zdążyła się jeszcze zadomowić na rynku, a tymczasem Nintendo zapowiada kolejną wersję kolorystyczną urządzenia. Tym razem mamy do czynienia z Pokemon Scarlet and Violet Edition.

Nintendo prezentuje nowy wariant kolorystyczny Switcha OLED

Konsolę charakteryzują szkarłatny i fioletowy joy-con oraz ładne wzorki na pleckach. Oprócz tego odpowiednio przyozdobiono stację dokującą. Jak to wszystko wygląda, zobaczycie na filmiku na samym dole. Premierę Pokemon Scarlet and Violet Edition ustalono na 4 listopada. Natomiast nowa gra o Pokemonach ma zadebiutować 18 listopada.

Switch OLED vs Switch V2

Warto też przypomnieć, że w porównaniu z wcześniejszą “standardową” wersją handhelda od Nintendo, OLED ma przede wszystkim nieco większy ekran z wyraźniejszymi kolorami oraz większą i stabilniejszą podstawkę z tyłu. Poza tym znajduje się tu dwukrotnie więcej wbudowanego miejsca (64 GB zamiast 32 GB). Oprócz Edycji Splatoon 3 i tej nadchodzącej z Pokemonami do tej pory pojawiły się dwa warianty OLED-a: neon niebieski/czerwony i biały (z białym dockiem).

GramTV przedstawia:

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!