Niezniszczalni 4 z nowymi prognozami. Jest bardzo źle

Radosław Krajewski
2023/09/21 13:00
0
0

Jeszcze bardziej obniżono prognozy finansowe dla czwartej części Niezniszczalnych.

Lionsgate najwyraźniej obawia się przyjęcia Niezniszczalnych 4. Film debiutuje już jutro w kinach, a wciąż nie pojawiły się pierwsze recenzje. Jeżeli byłyby bardzo negatywne, mogłyby jeszcze bardziej obniżyć prognozy finansowe dla weekendu otwarcia w Ameryce, które już teraz zostały obniżone względem poprzednich. Wygląda więc na to, że film może zarobić jeszcze mniej niż trzecia część serii, która otworzyła się z wynikiem 15,8 mln dolarów.

Niezniszczalni 4 z nowymi prognozami. Jest bardzo źle

Niezniszczalni 4 nie będą hitem w amerykańskich kinach

Jak podał serwis Variety Niezniszczalni 4 mogą w premierowy weekend zarobić od 15 do 17 mln dolarów. Dla Sylvestra Stallone’a będzie to jedno z najgorszych otwarć w amerykańskich kinach od wielu lat. Nawet Rambo: Ostatnia krew z 2019 roku zarobiła 18,8 mln dolarów.

Jeszcze gorszymi prognozami podzielił się serwis BoxOffice Pro, który przewiduje, że Niezniszczalni 4 zarobią przez pierwsze trzy dni zaledwie 11,7 mln dolarów. Taki wynik byłby katastrofalny dla czwartego filmu z serii, choć nadal pozwoliłby na zajęcie pierwszego miejsca w amerykańskim box office.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Niezniszczalnych 4 jest Scott Waugh, twórca Need for Speed i Aktu odwagi. W obsadzie znaleźli się: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Jacob Scipio, Levy Tran, Sheila Shah, Eddie Hall, Iko Uwais i Andy Garcia.

Przypomnijmy, że Niezniszczalni 4 zadebiutują w kinach już 22 września 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!