Niezniszczalni 4 nie obchodzą nawet fanów serii? Tragiczne prognozy finansowe na premierę filmu

Radosław Krajewski
2023/08/29 16:00
0
0

To może być najmniej dochodowa część serii.

W ubiegłym tygodniu do sieci trafił nowy zwiastun Niezniszczalnych 4 przeznaczony wyłącznie dla dorosłych widzów. Wraz z trailerem Lionsgate opublikowało serię plakatów z bohaterami, ale nie wszystkim materiały przypadły do gustu. Jedna z gwiazd filmu ostro skrytykowała plakat swojej postaci zastanawiając się, czy „zabrakło pieniędzy” na dopracowanie grafiki. Film może mieć jednak o wiele poważniejsze problemy, niż kiepskie materiały promocyjne. Jak podał serwis BoxOffice Pro Niezniszczalni 4 nie mogą liczyć w weekend otwarcia na wysoką frekwencję w amerykańskich kinach.

Niezniszczalni 4 nie obchodzą nawet fanów serii? Tragiczne prognozy finansowe na premierę filmu

Niezniszczalni 4 – pierwsze prognozy box office

Według ich prognoz film zarobi w premierowy weekend od 13 do 18 milionów dolarów. Może być to więc najsłabszy wynik serii, który wciąż należy do Niezniszczalnych 3 z 15,8 mln dolarów. Dla przypomnienia pierwsza część otworzyła się z wynikiem 34,8 mln USD, zaś druga z 28,5 mln USD. Widzimy więc wyraźny spadek zainteresowania tą serią w Ameryce.

BoxOffice Pro podaje, że Niezniszczalni 4 mogą w Ameryce zarobić łącznie od 31 do 45 milionów dolarów. Górna granica pozwoliłaby przebić ogólne wyniki trzeciej części z Ameryki, które wynoszą 39,2 mln USD. Kosztująca 100 milionów dolarów produkcja musi więc liczyć na dobre przyjęcie na zagranicznych rynkach.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Niezniszczalnych 4 jest Scott Waugh, twórca Need for Speed i Aktu odwagi. W obsadzie znaleźli się: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Jacob Scipio, Levy Tran, Sheila Shah, Eddie Hall, Iko Uwais i Andy Garcia.

Przypomnijmy, że Niezniszczalni 4 zadebiutują w kinach już 22 września 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!