Niezniszczalni 4 otrzymali kategorię wiekową. Fani serii będą zadowoleni

Radosław Krajewski
2023/08/03 10:45
0
0

Powrót do korzeni.

Do premiery Niezniszczalnych 4 pozostało raptem półtora miesiąca. Najwyższy więc czas poznać kategorię wiekową najnowszego filmu z Sylvestrem Stallonem i Jasonem Stathamem. Wydawałoby się, że oczywistym jest, że taki akcyjniak musi być przeznaczony tylko dla dorosłych widzów, ale nic bardziej mylnego. Trzecia część otrzymała kategorię wiekową PG-13, co poirytowało fanów serii. Na całe szczęście czwórka poprawia ten błąd i film otrzymał kategorię R.

Niezniszczalni 4 otrzymali kategorię wiekową. Fani serii będą zadowoleni

Niezniszczalni 4 znów postawią na przemoc i wulgarność

Oznacza to, że Niezniszczalni 4 zaoferuje brutalną i krwawą przemoc, wulgarny język, a także treści o podłożu seksualnym. Sugerując się pierwszym zwiastunem, który zadebiutował w sieci na początku czerwca, mogliśmy się takich treści po filmie spodziewać.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Niezniszczalnych 4 jest Scott Waugh, twórca Need for Speed i Aktu odwagi. W obsadzie znaleźli się: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Jacob Scipio, Levy Tran, Sheila Shah, Eddie Hall, Iko Uwais i Andy Garcia.

Przypomnijmy, że Niezniszczalni 4 zadebiutują w kinach 22 września 2023 roku. Na polską premierę będziemy musieli poczekać do 29 września.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!