Niezniszczalni 4 katastrofą w kinach. Zabrakło chętnych na obejrzenie filmu

Radosław Krajewski
2023/09/24 18:30
0
0

Czwarta część Niezniszczalnych zanotowała tragiczny wynik w amerykańskich kinach.

Jeszcze przed premierą Niezniszczalnych 4 stało się jasne, że film nie stanie się kolejnym hitem i w amerykańskich kinach może zaliczyć najgorszy wynik z weekendu otwarcia z całej serii. Nikt jednak nie mógł przewidzieć, że wcześniejsze prognozy, które dawały filmowi od 15 do 17 mln dolarów będą aż tak błędne. Tym razem analitycy nie wykazali się odpowiednim wyczuciem i pomylili się w swoich prognozach aż o połowę.

Niezniszczalni 4 katastrofą w kinach. Zabrakło chętnych na obejrzenie filmu

Niezniszczalni 4 nie przyciągnęli widzów do kin

Niezniszczalni 4 w weekend otwarcia zarobili marne 8,3 mln dolarów z amerykańskich kin. To mniej od Zakonnicy II, która zebrała 8,4 mln dolarów, chociaż na ekranach kin wyświetlana była już trzeci weekend z rzędu i po raz trzeci zajęła pierwsze miejsce w amerykańskim box office.

GramTV przedstawia:

Do tej pory najmniej z całej serii zarobiła trzecia część Niezniszczalnych. Wynik z premierowego weekendu wyniósł 15,8 mln dolarów, a więc czwarta część zarobiła niemal dwukrotnie mniej. Franczyza jednak nigdy nie cieszyła się wielkim uznaniem wśród amerykańskich widzów i większe pieniądze zarabiała zagranicą.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!