Netflix przedłuża na 2 sezon swój ostatni hit. Pomimo rozczarowującej oglądalności

Radosław Krajewski
2024/05/15 21:40
5
0

Twórcy otrzymają szansę, aby naprawić błędy w nowych odcinkach swojego serialu.

Platforma poinformowała, że drugi sezon Problemu trzech ciał powstanie. Netflix dał zielone światło dla kontynuacji, chociaż na decyzję trzeba było poczekać niecałe dwa miesiące.

Netflix przedłuża na 2 sezon swój ostatni hit. Pomimo rozczarowującej oglądalności

Problem trzech ciał – Netflix zamówił drugi sezon

David Benioff i Dan Weiss otrzymają możliwość dokończenia swojej serii. Netflix nie podał szczegółów drugiego sezonu serialu na podstawie słynnej powieści chińskiego autora Liu Cixin. Więcej o liczbie odcinków i premierze nowego sezonu Problemu trzech ciał dowiemy się w późniejszym okresie.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy opowiedzieć tę historię aż do jej epickiego zakończenia. Odkąd przeczytaliśmy ostatnią stronę wspaniałej trylogii Cixina Liu, mieliśmy nadzieję, że uda nam się zabrać ze sobą widzów na koniec wszechświata. No to ruszamy! – oznajmili w oświadczeniu showrunnerzy.

Wczytywanie ramki mediów.

W premierowym okresie serial nie radził sobie jednak najlepiej. Przez pierwsze kilka dni serial wyświetlono jedynie 11 mln razy, co dało dopiero drugie miejsce za Dżentelmenami. Problem trzech ciał utrzymywał się jednak na liście dziesięciu najpopularniejszych anglojęzycznych seriali Netflixa przez siedem tygodni z rzędu. Najwidoczniej tyle platformie wystarczyło, aby serial otrzymał zamówienie na kolejne odcinki.

GramTV przedstawia:

Historia opowiada o decyzji młodej kobiety z lat 60. XX wieku w Chinach, która odbija się szerokim echem w przestrzeni i czasie aż po dzień dzisiejszy. Kiedy prawa natury w niewytłumaczalny sposób ujawniają się na ich oczach, zgrana grupa genialnych naukowców łączy siły z niesztampowym detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

W obsadzie znaleźli się: Jovan Adepo, John Bradley, Rosalind Chao, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong oraz Jonathan Pryce.

Komentarze
5
linkoln
Gość
17/05/2024 20:35

Zajebisty serial POLECAM!!! 

CAŁA FABUŁA WCIĄGAJĄCA, EFEKTY NICZEGO SOBIE, NIE WIEM JAK MA SIĘ DO KSIĄŻKI, ALE Z PEWNOŚCIĄ PRZECZYTAM.

Nick
Gość
17/05/2024 11:11

Dziwny lead. Serial jest w pierwszej 10 i autor artykułu uważa, że poradził sobie nie najlepiej… 

Inga
Gość
16/05/2024 17:00

To dziwne, bo oglądałam ten serial i byłam zachwycona, to najlepszy serial nie tylko SF  ale w ogóle, jaki od dawna ogladalam, ktory dawal taka rozrywke i tak trzymal w napieciu. Dlatego tez moje zdziwienie, jeszcze zanim przeczytalam ten artykul, dlaczego jest o nim tak cicho.... widac jakosc niestety nie zawsze sie broni
Trwa Wczytywanie