Netflix kasuje z biblioteki jeden ze swoich najstarszych oryginalnych seriali

Radosław Krajewski
2022/09/22 12:10

Zaskakująca decyzja platformy.

W 2013 roku Netflix rozpoczął podbój rynku streamingu, udostępniając pierwsze oryginalne produkcje. Widzowie do dzisiaj pamiętają, jakim sukcesem był House of Cards, a także Orange Is the New Black, ale tego samego roku na platformie pojawił się również horror Hemlock Grove, który doczekał się trzech sezonów. Niedawno Netflix przedstawił rozpiskę produkcji, które zostaną usunięte z biblioteki serwisu w przyszłym miesiącu. Nieoczekiwanie znalazł się tam jeden z pierwszych oryginalnych seriali firmy.

Netflix kasuje z biblioteki jeden ze swoich najstarszych oryginalnych seriali

Netflix kasuje Hemlock Grove ze swojej biblioteki

Hemlock Grove dostępne będzie na Netflixie tylko do 22 października. Jest to sprawa bez precedensu, gdyż to bodajże pierwsza oryginalna produkcja platformy, która zniknie z biblioteki. Nie znane są powody usunięcia serialu, ani czy produkcja zostanie usunięta wyłącznie z amerykańskiej oferty, czy też na całym świecie.

GramTV przedstawia:

Serial został stworzony przez Briana McGreevy’ego na podstawie jego własnej powieści. W łącznie 33 odcinkach poznaliśmy historię tajemniczego morderstwa w pensylwańskim miasteczku hutniczym. Po odnalezieniu ciała brutalnie zamordowanej 17-letniej Brooke Bluebell, podejrzanym staje się każdy osobliwy mieszkaniec i każda żądna krwi istota. Śledztwo w sprawie ujawnia mroczne sekrety miasteczka.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
Ostatni czwartek

Pierwsze słyszę :O