MultiVersus z oficjalną datą premiery. Wiemy, kiedy zadebiutuje pełna wersja

Mikołaj Ciesielski
2024/03/12 07:25
0
0

Nie zabraknie nowości w postaci kolejnych postaci czy trybu PvE.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że twórcy MultiVersus szykują się do ogłoszenia daty premiery. Wspomniane przypuszczenia okazały się trafne. Wczoraj firma Warner Bros. Games oraz deweloperzy ze studia Player First Games ujawnili bowiem, kiedy zadebiutuje pełna wersja darmowej bijatyki.

MultiVersus z oficjalną datą premiery. Wiemy, kiedy zadebiutuje pełna wersja

MultiVersus wraca do żywych. Ujawniono datę premiery pełnej wersji

Okazuje się, że premierę pełnej wersji MultiVersus zaplanowano na 28 maja 2024 roku. Tony Huynh – reżyser gry – zapewnia, że twórcy wzięli pod uwagę opinie graczy i wyciągnęli wnioski z zakończonych w zeszłym roku testów beta. Deweloper zapewnia, że niezależnie od platformy użytkownicy będą mogli liczyć na stabilną rozgrywkę. To jednak nie koniec informacji, którymi podzielił się przedstawiciel Player First Games.

Huynh poinformował bowiem, że gracze mogą liczyć na lepszą oprawę wizualną, ponieważ MultiVersus przeniesiono na Unreal Engine 5. W ręce użytkowników oddani zostaną także zupełnie nowi bohaterowie, a każda z postaci otrzyma również nowe ataki i mechaniki walki. Gra otrzyma też tryb PvE, który wprowadzi „dodatkowe sposoby gry z unikalnymi nagrodami”.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że MultiVersus już 28 maja 2024 roku zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra będzie dystrybuowana w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!