MultiVersus wraca do żywych? Wkrótce możemy poznać datę premiery pełnej wersji

Mikołaj Ciesielski
2024/03/06 09:05
1
0

Wygląda na to, że deweloperzy ze studia Player First Games podzielą się niebawem nowymi informacjami na temat darmowej bijatyki.

Pod koniec czerwca 2023 roku zakończono otwarte beta testy MultiVersus. Nieco wcześniej zapowiadano natomiast, że pełna wersja darmowej bijatyki z postaciami Warner Bros. ukaże się na początku 2024 roku. Tymczasem mamy już marzec, a wspomniana produkcja wciąż nie doczekała się daty premiery. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta wkrótce się zmieni, ponieważ studio Player First Games najwyraźniej szykuje się do ujawnienia nowych informacji na temat gry.

MultiVersus wraca do żywych? Wkrótce możemy poznać datę premiery pełnej wersji

MultiVersus wkrótce z datą premiery? Nadchodzą nowe informacje o darmowej bijatyce

Po 8 miesiącach ciszy na oficjalnym profilu MultiVersus na portalu społecznościowym X pojawił się nowy wpis. Udostępniony przez studio Player First Games nie zdradza niestety żadnych szczegółów związanych z darmową bijatyką z postaciami znanymi z produkcji Warner Bros., ale – jak wspomnieliśmy wyżej – wkrótce powinno się to zmienić.

Deweloperzy dość wyraźnie sugerują, że w najbliższym czasie podzielą się nowymi informacjami na temat MultiVersus. Player First Games prawdopodobnie szykuje się do ujawnienia daty premiery pełnej wersji swojej produkcji. Trudno jednak stwierdzić, kiedy dokładnie możemy spodziewać się wiadomości związanych ze wspomnianą bijatyką.

GramTV przedstawia:

Wiele wskazuje jednak na to, że nie będziemy czekać zbyt długo na premierę pełnej wersji MultiVersus. Kilka dni temu australijski McDonald’s ujawnił, że „wkrótce” w zestawach Happy Meal dostępne będą gadżety związane z darmową bijatyką (dzięki VGC). Niewykluczone więc, że pojawienie się wspomnianych przedmiotów w popularnej sieci barów szybkiej obsługi zbiegnie się w czasie z debiutem produkcji studia Player First Games.

Na koniec przypomnijmy, że MultiVersus powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gra ma być dystrybuowana w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
06/03/2024 18:35

Myślę że nikt już nie czeka na powrót tej gry.