Mortal Kombat 12 to Mortal Kombat 1. Insider ujawnia plany NetherRealm Studios

Mikołaj Ciesielski
2023/05/11 11:05
0
0

Wygląda na to, że poznaliśmy oficjalny tytuł nadchodzącej gry z serii Mortal Kombat.

Dziś rano informowaliśmy Was o tajemniczym teaserze opublikowanym przez twórców Mortal Kombat, który sugerował, że nadchodząca odsłona wspomnianego cyklu może być rebootem serii. Niewykluczone, że przypuszczenia fanów okażą się prawdziwe. Jeden z branżowych insiderów podzielił się bowiem kilkoma informacjami na temat nadchodzącej produkcji od NetherRealm Studios.

Mortal Kombat 12 to Mortal Kombat 1. Insider ujawnia plany NetherRealm Studios

Nowe Mortal Kombat to Mortal Kombat 1. Insider dzieli się szczegółami na temat nadchodzącej odsłony serii

Interesującymi informacjami na temat nowego Mortal Kombat podzielił się „billbil-kun”, który powinien być świetnie znany wszystkim łowcom okazji polującym na darmowe gry. Insider ujawnił za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter, że nadchodząca odsłona popularnej serii bijatyk zostanie zatytułowana Mortal Kombat 1 i ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

„Billbil-kun” informuje, że gracze będą mogli zdecydować się na zakup jednej z trzech wersji, których ceny prezentują się następująco:

  • standardowa – 69,99 dolarów (PS5, XSX) / 59,99 dolarów (Switch);
  • premium – 109,99 dolarów
  • kolekcjonerska – 249,99 dolarów (PS5, XSX)

GramTV przedstawia:

Insider nie podzielił się jednak żadnymi dodatkowymi szczegółami. Fanom serii Mortal Kombat nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną zapowiedź nowej odsłony cyklu, która powinna nastąpić wkrótce.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!