Mortal Kombat 1 na premierowym zwiastunie. Krwawe starcia i ujęcia z kampanii

Mikołaj Ciesielski
2023/09/13 09:50
0
1

NetherRealm Studios przygotowuje graczy na premierę nowego Mortal Kombat.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w Mortal Kombat 1 pojawi się Nitara, której głosu użyczyła Megan Fox. Kilka dni później nowa odsłona Mortal Kombat otrzymała gameplay trailer, którego gwiazdą był Jean-Claude Van Damme. NetherRealm Studios nie zamierza jednak zwalniać tempa, ponieważ wczoraj do sieci trafił kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Tym razem zainteresowani mają okazję zobaczyć premierowy zwiastun Mortal Kombat 1.

Mortal Kombat 1 na premierowym zwiastunie. Krwawe starcia i ujęcia z kampanii

NetherRealm Studios prezentuje premierowy zwiastun Mortal Kombat 1

W premierowym zwiastunie Mortal Kombat 1 nie brakuje brutalnych i krwawych starć, a także ujęć z kampanii fabularnej. Udostępniony przez NetherRealm Studios materiał pozwala również sprawdzić, jak w akcji radzi sobie Shang Tsung. Zgodnie z zapowiedziami dostęp do wspomnianej postaci otrzymają gracze, którzy zdecydują się kupić nową odsłonę serii Mortal Kombat w przedsprzedaży.

We wspomnianym zwiastunie pojawia się również Reiko, a także szereg innych – prezentowanych wcześniej – postaci. Trailer pokazuje również urywki z różnego rodzaju trybów i pozwala przyjrzeć się kilku brutalnym fatality. Ponadto na oficjalnej stronie pomocy technicznej serii Mortal Kombat udostępniono pełną listę opcji ułatwień dostępu, które zaimplementowano w Mortal Kombat 1.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!