Mortal Kombat 1 na kolejnym zwiastunie. Jean-Claude Van Damme jako Johnny Cage

Mikołaj Ciesielski
2023/09/10 11:00
0
0

NetherRealm Studios prezentuje alternatywną skórkę dla jednego z popularnych bohaterów.

Kilka dni mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun gry Mortal Kombat 1 prezentujący Nitarę, której głosu użyczyła Megan Fox. Deweloperzy z NetherRealm Studios najwyraźniej nie zamierzają zwalniać tempa przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą wspomnianej produkcji. Do sieci trafił bowiem kolejny materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej odsłonie Mortal Kombat. Najnowszy trailer pozwala sprawdzić, jak w Mortal Kombat 1 prezentuje się Jean-Claude Van Damme.

Mortal Kombat 1 na kolejnym zwiastunie. Jean-Claude Van Damme jako Johnny Cage

Jean-Claude Van Damme w Mortal Kombat 1. Zwiastun pokazuje alternatywny skin Johnny’ego Cage’a

Zgodnie z zapowiedziami Jean-Claude Van Damme dostępny będzie w Mortal Kombat 1 jako alternatywny skin dla Johnny’ego Cage’a. Niestety dostęp do skórki przedstawiającej popularnego aktora otrzymają wyłącznie gracze, którzy zdecydują się kupić Edycję Premium Mortal Kombat 1, za którą użytkownicy komputerów osobistych będą musieli zapłacić 419 złotych, a posiadacze konsol 449 złotych.

Ed Boon przyznał, że Van Damme DLC powstawało przez 30 lat. Szef NetherRealm Studios wspomina bowiem początki studia, które wówczas chciało stworzyć Van Damme: The Arcade Game. Produkcja ostatecznie nie powstała, ale po latach deweloperom udało się spełnić dawne marzenie i umieścić popularnego aktora w swojej grze.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!