Mortal Kombat 1 z prezentacją kolejnej wojowniczki. Wcieli się w nią Megan Fox

Mikołaj Ciesielski
2023/09/07 09:55
1
0

NetherRealm Studios podgrzewa atmosferę przed premierą Mortal Kombat 1.

Premiera Mortal Kombat 1 zbliża się wielkimi krokami. W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć aktorski zwiastun nadchodzącej produkcji NetherRealm Studios, w którym wystąpiła gwiazda Strażników Galaktyki. Wczoraj natomiast deweloperzy opublikowali jeszcze jeden materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Najnowszy trailer przedstawia kolejną wojowniczkę, w którą – jak się okazuje – wcieli się Megan Fox.

Mortal Kombat 1 z prezentacją kolejnej wojowniczki. Wcieli się w nią Megan Fox

Megan Fox w Mortal Kombat 1. Nowy zwiastun przedstawia kolejną wojowniczkę

Najnowszy zwiastun zapowiada, że jedną z grywalnych postaci w Mortal Kombat 1 będzie Nitara. Głosu postaci użyczy natomiast wspomniana Megan Fox. Amerykańska aktorka i modelka przyznała, że Mortal Kombat nie jest jej obce i nie może uwierzyć, że będzie można ją usłyszeć w nadchodzącej odsłonie popularnej serii bijatyk.

Sama Nitara po raz pierwszy pojawiła się w Mortal Kombat: Deadly Alliance z 2002 roku, a ostatni występ w roli grywalnej postaci zaliczyła w wydanym w 2006 roku Mortal Kombat: Armageddon. Wspomnianą wampirzycę mieliśmy również okazję zobaczyć w Mortal Kombat: Deception, Mortal Kombat: Unchained oraz Mortal Kombat 11, gdzie wystąpiła w formie cameo.

GramTV przedstawia:

Udostępniony przez NetherRealm Studios materiał pozwala natomiast zobaczyć, jak Nitara będzie prezentować się w Mortal Kombat 1. Zwiastun pokazuje zarówno kilka scenek przerywnikowych, jak i fragmenty rozgrywki prezentujące umiejętności wspomnianej wojowniczki. Całość uzupełniają natomiast wypowiedzi Megan Fox.

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
07/09/2023 10:30

Matko co za cringowy wywiad...