Mortal Kombat 1 na obszernej rozgrywce. Gameplay pokazuje Li-Mei w trybie wież

Mikołaj Ciesielski
2023/08/09 10:30
0
0

Do sieci trafiły kolejne fragmenty rozgrywki z nadchodzącej odsłony Mortal Kombat.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć kolejny zwiastun Mortal Kombat 1, który potwierdził powrót kultowych bohaterów. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów prezentujących nadchodzącą produkcję NetherRealm Studios. Do sieci trafił bowiem obszerny gameplay z nowej odsłony serii Mortal Kombat prezentujący tryb wież klasycznych.

Mortal Kombat 1 na obszernej rozgrywce. Gameplay pokazuje Li-Mei w trybie wież

Do sieci trafił nowy gameplay z Mortal Kombat 1. Zobaczcie w akcji Li-Mei

Opublikowany przez redakcję IGN gameplay z Mortal Kombat 1 był prezentowany na turnieju EVO 2023. Materiał pozwala sprawdzić, jak w akcji radzi sobie Li-Mei, która korzysta ze wsparcia Frost. Na udostępnionych fragmentach rozgrywki nie zabrakło miejsca na efektowne fatality oraz brutality.

Na drodze Li-Mei stają natomiast m.in. Liu Kang, Kenshi, Kitana czy też Johnny Cage, którzy również korzystają ze wsparcia postaci Kameo. Gameplay trwa ponad 10 minut, dlatego to świetna okazja, by dokładnie przyjrzeć się nadchodzącej odsłonie serii Mortal Kombat.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!