Mortal Kombat 1 na krwawym zwiastunie. Zobaczcie, jak prezentuje się Reptile

Mikołaj Ciesielski
2023/08/07 07:30
1
0

Najnowszy gameplay trailer przedstawia również dwie inne postacie.

Pod koniec lipca mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Mortal Kombat 1, który ujawnił, że w grze pojawi się Geras. NetherRealm Studios najwyraźniej nie zamierza zwalniać tempa, ponieważ do sieci trafił kolejny gameplay trailer nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat. Materiał potwierdza krążące od jakiegoś czasu plotki i pozwala sprawdzić, jak w akcji radzi sobie jeden z kultowych bohaterów.

Mortal Kombat 1 na krwawym zwiastunie. Zobaczcie, jak prezentuje się Reptile

NetherRealm Studios prezentuje nowy zwiastun Mortal Kombat 1. Do gry wkracza Reptile i nie tylko

Ed Boon już na początku lipca sugerował, że w Mortal Kombat 1 gracze będą mieli okazję wcielić się w Reptile’a. Najnowszy zwiastun nie pozostawia natomiast żadnych wątpliwości i ostatecznie potwierdza, że lubiany wśród wielu fanów serii bohater powróci w tegorocznej odsłonie. Udostępniony przez twórców gameplay trailer pozwala natomiast sprawdzić, jakimi umiejętnościami będzie mógł pochwalić się wspomniany wojownik.

Najnowszy zwiastun zapowiada również, że w gronie grywalnych bohaterów w Mortal Kombat 1 znajdą się także Havik oraz Ashrah. W roli postaci Kameo wystąpi natomiast Sareena. Rzućcie okiem na udostępniony przez NetherRealm Studios trailer, ponieważ w materiale nie brakuje krwawych starć i brutalnych fatality. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Komentarze
1
KotRyszard
Gramowicz
07/08/2023 08:32

Wygląda naprawdę fajnie :)