Mod Resident Evil 4 HD Project na porównaniu z oryginałem. Zobaczcie różnice

Mikołaj Ciesielski
2021/12/06 10:50
1
0

Sprawdźcie, jakie zmiany zaoferuje modyfikacja, nad którą pracowano przez około 7 lat.

Mod Resident Evil 4 HD Project na porównaniu z oryginałem. Zobaczcie różnice

W zeszłym tygodniu poznaliśmy datę premiery modyfikacji Resident Evil 4 HD Project, nad którą pracowano przez około 7 lat. Na kanale ElAnalistaDeBits na YouTube znaleźć można natomiast materiał, który porównuje wspomniany projekt z wydaniem Ultimate HD Edition, które trafiło na rynek w 2011 roku. Rzućcie więc okiem na wideo na dole wiadomości i przekonajcie się, jakie zmiany zaoferuje fanowski remaster.

Zgodnie z zapowiedziami premierowa wersja modyfikacji Resident Evil 4 HD Project, która pojawi się 2 lutego 2022 roku, pozwoli graczom na zabawę w 30 lub 60 klatkach na sekundę. Twórcy zadbali również m.in. o poprawki dla rozdzielczości HD czy też właściwe proporcje ekranu na monitorach ultrapanoramicznych. Pojawi się także możliwość manipulowania FoV. Pełną listę usprawnień znajdziecie na oficjalnej stronie projektu pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że pierwotnie Resident Evil 4 zadebiutowało na rynku w 2005 roku na konsolach Nintendo GameCube oraz PlayStation 2. W późniejszym terminie tytuł trafił również na komputery osobiste, Nintendo Wii oraz urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Dostępna jest też wspomniana wyżej ersja Resident Evil 4 HD, która w 2011 roku pojawiła się na PlayStation 3 i Xboksie 360. Edycję tę znajdziemy obecnie także na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
06/12/2021 15:15

Jeżeli nie poprawią sterowania to żaden remaster graficzny nic nie da.