Znamy datę premiery moda Resident Evil 4 HD Project

LM
2021/11/27 16:21
0
0

Masa poprawek dla horroru firmy Capcom. Finalna wersja Resident Evil 4 HD Project pojawi się na początku 2022 roku.

Znamy datę premiery moda Resident Evil 4 HD Project

Ekipa odpowiedzialna za lata prac nad modyfikacją Resident Evil 4 HD Project zapowiedziała oficjalną datę premiery projektu. Fanowski mod trafi do sieci w wersji 1.0 dokłądnie 2 lutego 2022 roku. Twórcy przygotowali obszerną listę poprawek do finalnej wersji, by zagwarantować wszystkim zainteresowanym możliwie najlepsze doświadczenia z horrorem Capcomu.

Resident Evil 4 HD Project w wersji 1.0 zaoferuje m.in. poprawki dla rozdzielczości HD, właściwe proporcje ekranu na monitorach ultrapanoramicznych czy możliwość manipulowania FoV. Dodatkowe parametry dla zarządzania pamięcią zapobiegną crashowaniu gry przy przesunięciu paska pola widzenia do maksimum. Co więcej, mod pozwoli na zabawę z uruchomionym V-Sync, który to powinien już poprawnie działać. Warto wspomnieć, że Resident Evil 4 HD Project umożliwi rozgrywkę z 30 lub 60 FPS. Jeśli zdecydujemy się na niestandardowe ustawienia, to musimy liczyć się z szeregiem nieoczekiwanych błędów.

GramTV przedstawia:

Więcej o Resident Evil 4 HD Project na oficjalnej stronie moda. Resident Evil 4 oryginalnie ukazało się w 2005 roku na Nintendo GameCube i PlayStation 2. Dwa lata później gra trafiła na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!