Microsoft Flight Simulator z oszałamiającą liczbą graczy. Twórcy dziękują fanom

Mikołaj Ciesielski
2024/06/24 12:15
0
0

Asobo Studio chwali się wynikami swojej produkcji.

Jakiś czas temu informowaliśmy o rekordowym zaangażowaniu graczy w Microsoft Flight Simulator. Wczoraj natomiast deweloperzy z Asobo Studio pochwalili się kolejnym sukcesem. Okazuje się bowiem, że od momentu premiery we wspomnianą produkcją zagrało już kilkanaście milionów graczy.

Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator

Twórcy Microsoft Flight Simulator chwalą się liczbą graczy

Zgodnie z przekazanymi informacjami w Microsoft Flight Simulator zagrało ponad 15 milionów graczy. Trzeba przyznać, że to naprawdę świetny wynik. Warto jednak pamiętać, że nie jest on równoznaczny z liczbą sprzedanych egzemplarzy. Wspomniana produkcja dostępna jest bowiem zarówno w bibliotece PC Game Pass, jak i Xbox Game Pass.

Asobo Studio skorzystało z okazji i podziękowało wszystkim graczom, którzy zdecydowali się zagrać w Microsoft Flight Simulator. Deweloperzy z pewnością mają nadzieję, że Microsoft Flight Simulator 2024 – który ma zadebiutować w listopadzie tego roku – również będzie cieszyć podobnym zainteresowaniem.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Microsoft Flight Simulator zadebiutował na rynku w sierpniu 2020 roku wyłącznie na PC. Obecnie gra dostępna jest również konsolach Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Microsoft Flight Simulator – recenzja gry, której nie trzeba się bać.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!