Mickey Rourke i Shaina West w zwiastunie akcyjniaka Jade naśladującego Kill Billa

Krzysztof Żołyński
2024/05/29 20:15
1
0

Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny zwiastun filmu Jade. W rolach głównych pojawią się Mickey Rourke i Shaina West.

Producent filmu Jade, firma 101 Films, zaprezentował oficjalny zwiastun swojego nowego thrillera akcji, który latem trafi na platformy VOD.

Mickey Rourke i Shaina West w zwiastunie akcyjniaka Jade naśladującego Kill Billa

Jade naśladuje Kill Billa. Zobaczcie zwiastun

Jade opowiada historię kobiety, staje pomiędzy wpływowym biznesmenem a przywódcą gangu w poszukiwaniu dysku twardego, który mógłby zaszkodzić operacjom Interpolu. Musi wykorzystać swój unikalny zestaw umiejętności, aby odzyskać napęd i pozostać przy życiu.

W bohaterkę filmu wcieli się Shaina West, a pozostałe role zagrają: Mickey Rourke, Mark Dacascos, Katherine McNamara, Keith Jardine, Steven Michael Quezada i Chris Bruno.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Jade jest kanadyjski kaskader i filmowiec James Bamford, który ma na koncie wcześniejsze produkcje – filmy Hard Home i Air Force One Down, a także serial Arrow. Scenariusz napisali Lynn Colliar i Glenn Ennis, a także James Bamford.

101 Films zapowiedziało debiut Jade na lato. Widowisko trafi bezpośrednio do serwisów VOD.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
29/05/2024 21:49

Nic wspólnego z KB to nie ma. KB był stylowym filmem o honorze i zemście. To jest jakiś crap o murzynce z wielkim afro która morduje co popadnie w rytmie murzyńskiego rapu. Zwykły film akcji klasy B.