Men of War II na nowym zwiastunie. Materiał zdradza dokładną datę premiery gry

Mikołaj Ciesielski
2023/06/23 14:15
0
0

Nadchodzi kolejna produkcja dla fanów RTS-ów.

Men of War II miało zadebiutować na rynku w zeszłym roku, ale już we wrześniu poinformowano, że na premierę gry trzeba będzie poczekać nieco dłużej. W marcu zainteresowani mieli natomiast okazję wziąć udział w otwartych beta testach nadchodzącej produkcji studia Best Way. Do sieci trafił tymczasem nowy zwiastun gry, który ujawnił, kiedy wspomniany tytuł trafi w ręce graczy.

Men of War II na nowym zwiastunie. Materiał zdradza dokładną datę premiery gry

Men of War II z datą premiery. Fani RTS-ów mogą szykować się do bitwy

Okazuje się, że Men of War II zadebiutuje na rynku 20 września 2023 roku. W udostępnionym przez deweloperów oraz wydawcę zwiastunie nie brakuje również fragmentów rozgrywki. Zainteresowani mogą więc po raz kolejny sprawdzić, jak nowa produkcja studia Best Way prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Korzystaj z wyrafinowanych strategii wojskowych, zastawiaj zasadzki lub używaj brutalnej siły, aby dowieść swoich umiejętności jako najwspanialszy dowódca wszechczasów. Przejmij zwierzchnictwo nad rozmaitymi rolami: od sił powietrznych i opancerzonych po piechotę i wsparcie podczas szybkich, pełnych akcji starć. Men of War II wprowadza znaczące usprawnienia wizualne, zniszczalne otoczenie oraz zaawansowaną SI, aby stworzyć klasyczną strategię czasu rzeczywistego, na którą czekali fani – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Men of War II zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Nadchodząca produkcja studia dostępna będzie zarówno na Steam, jak i w Epic Games Store. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć we wrześniu po wspomniany tytuł.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!