Premiera Men of War II opóźniona! Nie zagramy w tym roku

DK
2022/09/01 21:00
0
0

Studio Best Way podaje przyczyny przesunięcia debiutu strategii.

O tym, że powstaje sequel Men of War, wiemy już od dawna – tytuł zapowiedziano w listopadzie 2021. Wtedy dowiedzieliśmy się, że twórcy mierzą z premierą w 2022. Jednak teraz okazało się, że fani strategii poczekają trochę dłużej na tego RTS-a – ukraińskie studio Best Way przekłada termin debiutu MoW II na 2023.

Premiera Men of War II opóźniona! Nie zagramy w tym roku

Jako przyczynę przesunięcia premiery deweloper podaje chęć "wdrożenia nowych funkcji i zawartości wspomnianych przez fanów i ogólnego ulepszenia tytułu". Studio dodało, że potrzebuje więcej czasu na zrealizowanie tych zamierzeń w związku z wojną na terenie Ukrainy.

Men of War II – co nowego?

Sequel ma pozostać wierny założeniom oryginału. Gracz weźmie udział w walkach zarówno zachodniego, jak i wschodniego frontu II wojny światowej. Fani mogą liczyć na “nowe jednostki, lokalizacje, kampanie oraz tryby gry, a także charakterystyczną dla serii wierność historii oraz wartką rozgrywkę”. Ulepszeń doczeka się szereg elementów strategii, jak na przykład sztuczna inteligencja przeciwników.

GramTV przedstawia:

Men of War II zadebiutuje wyłącznie na pecetach. Wcześniej pisaliśmy o wymaganiach sprzętowych tytułu; możecie je sprawdzić, klikając w ten link.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!