Mass Effect: Legendary Edition – trzecia część jednak otrzyma tryb multiplayer?

Mikołaj Ciesielski
2021/05/14 15:00

Mac Walters, dyrektor gry, postanowił zabrać głos w sprawie trybu wieloosobowego z Mass Effect 3, którego zabrakło w odświeżonej kolekcji przygód komandora Sheparda.

Mass Effect: Legendary Edition – trzecia część jednak otrzyma tryb multiplayer?

Już na początku lutego BioWare poinformowało, że odświeżona wersja Mass Effect 3, wchodząca w skład Mass Effect: Legendary Edition, zostanie pozbawiona trybu wieloosobowego. Twórcy tłumaczyli swoją decyzję faktem, że implementacja wariantu multiplayer wydłużyłaby czas produkcji całej kolekcji i zrodziłaby szereg mniejszych oraz większych problemów. Okazuje się jednak, że deweloperzy nie wykluczają dodania wspomnianej funkcji w przyszłości, o czym w rozmowie z CNET poinformował Mac Walters, dyrektor gry.

Chcemy zobaczyć, jak gracze odbiorą Legendary Edition i jakie będzie zapotrzebowanie na tryb wieloosobowy. Później zadamy sobie pytanie, czy mamy zasoby i czas, aby podnieść jakość do poziomu, którego oczekujemy my oraz fani” – powiedział Walters.

Wygląda więc na to, że nie wszystko stracone, a w przypadku dużego zainteresowania odświeżoną kolekcją przygód komandora Sheparda, istnieje szansa, że Electronic Arts oraz BioWare zdecydują się na dodanie trybu multiplayer do zremasterowanej wersji Mass Effect 3. Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń.

Na koniec przypomnijmy, że Mass Effect: Legendary Edition debiutuje dziś na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kolekcję można uruchomić również na PlayStation 5 i Xboksie Series X za sprawą wstecznej kompatybilności. Zachęcamy Was także do sprawdzenia pierwszych recenzji gry, które pojawiły się wczoraj w sieci.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!