Marvels z finałowym zwiastunem. Marvel ratuje film Iron Manem i spoilerami

Radosław Krajewski
2023/11/07 10:15
2
0

Na kilka dni przed oficjalną premierą studio ujawniło jedną z największych niespodzianek filmu.

Marvel tak bardzo boi się kolejnej finansowej porażki, że desperacko próbuje zachęcić widzów do wybrania się do kina na Marvels. Bo jak inaczej nazwać to, co możemy zobaczyć w najnowszym, finałowym zwiastunie filmu. Jeszcze nigdy studio nie umieściło w zapowiedzi swojej produkcji tak dużych spoilerów.

Marvels z finałowym zwiastunem. Marvel ratuje film Iron Manem i spoilerami

Marvels – finałowy zwiastun

Najwyraźniej Marvel nie dba o to, aby widzowie sami odkryli przyszykowane przez twórców niespodzianki, a zależy im wyłącznie na szumie w mediach społecznościowych, które już pojawił się po najnowszym zwiastunie Marvels. Studio wykorzystało nie tylko Iron Mana, Kapitana Amerykę i sceny oraz motyw muzyczny z Avengersów, ale również pokazali sceny z Walkirią, w którą ponownie wciela się Tessa Thompson.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o wielkiej niespodziance, jaka pojawi się w Marvels. Ta również została pokazana w nowym zwiastunie i w pewnym momencie możemy zobaczyć logo X-Menów, które wyświetla się na jednym z monitorów. To samo logo widzieliśmy w oryginalnej trylogii X-Men. Ostatni zwiastun Marvels zobaczycie poniżej, ale ostrzegamy przed spoilerami.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Vellani (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

Przypomnijmy, że Marvels zadebiutuje w kinach już 10 listopada 2023 roku.

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
07/11/2023 11:16

Ta kampania reklamowa jest tak żałosna że brak słów XD

Przeszli od "girl-power komedyjki", poprzez stream z kotkami (nie to nie żart) a teraz nostalgia bejt z Endgame.

Film który zaczynał jako Cpt. Marvel 2, po czym stwierdzili że będą cisnąć jej głupkowate interakcje między postaciami których nikt nie zna (Miss Marvel to serial z bardzo niska oglądalnoscią i dla nastolatków, Monika R wystąpiła epizodycznie w Wandavision), a teraz nagle znowy Brie gra pierwsze skrzypce w trailerze na zasadzie "hej pamiętacie że grała w tym samym filmie co Iron Man i Cpt. America?"? Ło matko...

Btw główna zła to jakaś postać odkopona z czeluści Marvela chyba z lat 60-tych. Nawet najwięksi fani maja problem ze zidentyfikowaniem tej postaci. Babka która ją gra to może fajna aktorka, ale postać jest tak pozbawiona charyzmy, że budzi tylko politowanie (a jej kostium jest wyjatkow tandetny). I jeszcze ja do Thanosa porównują xD Dorzuć do tego słabe efekty VFX i powyrzynany czas trwania filmu (gdzie trailer tylko sprawia wrażenie że to będzie "epicka przygoda") i wyjdzie kupa. Mimo że mam bilety do kina za darmo, to i tak nie pójde.

dariuszp
Gramowicz
07/11/2023 10:55

Ale bieda. Na 100% nie pójdę na to.