Doktor Strange bez tajemnic. Zobaczcie nowe materiały z Marvel’s Midnight Suns

Mikołaj Ciesielski
2022/08/01 08:55

Firaxis Games prezentuje kolejnego bohatera, który pojawi się w taktycznym RPG osadzonym w uniwersum Marvela.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć krótki teaser z Marvel’s Midnight Suns, który zapowiadał prezentację postaci Doktora Strange’a. W miniony weekend natomiast na oficjalnym kanale nadchodzącej produkcji studia Firaxis Games na YouTube pojawiły się dwa obszerne materiały poświęcone wspomnianemu bohaterowi. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Doktor Strange w Marvel’s Midnight Suns

Pierwszy z materiałów trwa 7 minut i przybliża graczom historię Doktora Strange’a. Drugi natomiast pozwala dokładnie przyjrzeć się poszczególnym umiejętnościom, którymi wspomniany bohater będzie mógł pochwalić się w grze Marvel’s Midnight Suns. Całość składa się oczywiście z fragmentów rozgrywki, dzięki którym zainteresowani po raz kolejny mogą sprawdzić, jak nowe taktyczne RPG od Firaxis Games prezentuje się w akcji.

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 7 października. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych wrażeń z przedpremierowej wersji: Grałem w Marvel's Midnight Suns – tak pomieszane, że aż grywalne.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!