Marvel’s Blade na grafikach koncepcyjnych. Arkane pokazuje bohatera i Paryż

Mikołaj Ciesielski
2023/12/15 07:30
1
0

Dyrektor artystyczny Arkane Studios podzielił się nowymi materiałami z nadchodzącej produkcji twórców serii Dishonored i Deathloop.

Na The Game Awards 2023 nie zabrakło niespodzianek, a jedną z nich bez wątpienia była zapowiedź Marvel’s Blade od twórców serii Dishonored i Deathloop. W trakcie wydarzenia mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji, ale okazuje się, że to nie koniec materiałów. Dyrektor artystyczny Arkane Studios postanowił bowiem podzielić się kilkoma grafikami koncepcyjnymi ze wspomnianego tytułu.

Marvel’s Blade na grafikach koncepcyjnych. Arkane pokazuje bohatera i Paryż

Arkane Studios prezentuje grafiki koncepcyjne z Marvel’s Blade

Sebastien Mitton – dyrektor artystyczny w Arkane Studios – opublikował na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) trzy grafiki koncepcyjne z Marvel’s Blade. Na każdej z nich możemy dostrzec głównego bohatera produkcji, a także ulice Paryża, w który – zgodnie z zapowiedziami – będzie rozgrywać się gra. Całość utrzymana jest w dość mrocznym klimacie, co powinno spodobać się m.in. fanom Dishonored.

W swoim wpisie Mitton podkreślił również, że ekscytacja graczy po zapowiedzi Marvel’s Blade bardzo dużo znaczy dla deweloperów. Dyrektor artystyczny Arkane Studios poinformował także, że Arkane Lyon wciąż prowadzi rekrutacje na wybrane stanowiska, a zainteresowani mogą dołączyć do francuskiego zespołu.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z zapowiedziami Marvel’s Blade ma być „dojrzałą” grą single-player z kamerą TPP opartą na przygodach komiksowego Blade’a. Nadchodząca produkcja Arkane Lyon zabierze graczy do objętej kwarantanną części Paryża. Miasto terroryzowane jest przez wampiry, których obecność zmusza mieszkańców do ukrywania się w domach i czekanie na wschód słońca. Na ten moment nie znamy jednak nawet przybliżonej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
15/12/2023 20:18

Nie wiem, jeśli to będzie takie kreskówkowe to słabo, z drugiej strony The Walking Dead też takie było, choć bardziej w stylu cel shading. Wolałbym coś na wzór Dishonored. To tylko arty więc w zasadzie nic zobowiązującego.