Marvel Rivals z dużym zainteresowaniem na Steam. NetEase chwali się wynikami

Mikołaj Ciesielski
2024/06/06 10:15
0
0

Użytkownicy platformy Valve czekają na nową strzelankę osadzoną w uniwersum Marvela.

Na ostatnim State of Play zapowiedziano, że Marvel Rivals trafi również na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Tymczasem okazuje się, że nadchodząca strzelanka skierowana do fanów uniwersum Marvela cieszy się dużym zainteresowaniem na Steam. NetEase ujawniło bowiem, ilu użytkowników platformy Valve dodało wspomniany tytuł do swojej listy życzeń.

Marvel Rivals z dużym zainteresowaniem na Steam. NetEase chwali się wynikami

Marvel Rivals podbija Steama. NetEase dziękuje za wsparcie i przypomina o beta testach

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X poinformowano, że Marvel Rivals dodało do swojej listy życzeń na Steam ponad milion graczy. NetEase nie kryje zadowolenia z takiego stanu rzeczy i postanowiło podziękować użytkownikom platformy Valve za wsparcie. Deweloperzy, korzystając z okazji, przypomnieli również o nadchodzących beta testach.

Zgodnie z przekazanymi informacjami kolejna okazja do przetestowania Marvel Rivals pojawi się w lipcu. Użytkownicy komputerów osobistych będą mogli poprosić o dostęp do wspomnianej bety bezpośrednio przez Steam, gdy tylko testy się rozpoczną. Posiadacze konsol będą z kolei musieli skorzystać z formularza rejestracyjnego, który zostanie udostępniony do końca czerwca.

Marvel Rivals to drużynowa strzelanka superbohaterów! Zbierz gwiazdorską drużynę Marvela, opracuj niezliczone strategie, łącząc ulepszenia, rozwijaj unikalne umiejętności grupowe i walcz na zniszczalnych, ciągle zmieniających się polach bitew w stale ewoluującym uniwersum Marvela! – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Marvel Rivals zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami gra ma być dystrybuowana w modelu free-to-play. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!