Life is Strange cieszy się ogromną popularnością. Liczba graczy robi wrażenie

Mikołaj Ciesielski
2023/11/24 08:50
0
0

W produkcję z 2015 roku zagrało już kilkadziesiąt milionów osób.

Life is Strange pozostaje najpopularniejszą produkcją w dorobku studia DON'T NOD (znanego wcześniej jako Dontnod Entertainment). Na oficjalnym profilu serii na portalu społecznościowym X/Twitter pojawił się natomiast wczoraj wpis, który tylko potwierdza powyższe stwierdzenie. Pierwsza odsłona Life is Strange cieszy się bowiem ogromną popularnością, a liczba graczy – którzy zdecydowali się uruchomić wspomniany tytuł – robi wrażenie.

Life is Strange cieszy się ogromną popularnością. Liczba graczy robi wrażenie

Life is Strange z imponującą liczbą graczy. Twórcy mogą być zadowoleni z wyniku swojej gry

W opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) wpisie poinformowano bowiem, że od momentu premiery w oryginalne Life is Strange zagrało ponad 20 milionów graczy. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie, a deweloperzy oraz wydawca mają powody do radości.

Warto jednak pamiętać, że pierwszy epizod Life is Strange dostępny jest za darmo, co z pewnością przyczyniło się do osiągnięcia tak świetnego wyniku. Można jednak bezpiecznie założyć, że taka forma promocji z pewnością zachęciła wielu użytkowników do dalszej rozgrywki i zapoznania się z całą historią Max Caulfield.

Poznaj historię Max Caulfield, studentki fotografii, która odkrywa, że potrafi cofać czas, próbując uratować swoją najlepszą przyjaciółkę, Chloe Price. Dziewczyny wkrótce wpadają na trop tajemniczego zniknięcia koleżanki, Rachel Amber, w konsekwencji poznając mroczną stronę miasteczka Arcadia Bay. Tymczasem Max musi zrozumieć, że zmieniając przeszłość, może jednocześnie zniszczyć przyszłość – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Life is Strange zadebiutowało na rynku w 2015 roku na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Nieco później gra trafiła też na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. W 2022 roku odbyła się natomiast premiera Life is Strange Remastered Collection – zestawu zawierającego odświeżone wersje Life is Strange i Life is Strange: Before the Storm, który trafił na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!