Lies of P zaliczyło naprawdę udany start. Twórcy chwalą się wynikami sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2023/10/17 10:00
0
1

Round8 Studio i Neowiz mają powody do zadowolenia.

Na początku miesiąca w sieci pojawiły się informacje, które sugerują, że twórcy Lies of P zaczęli już pracować nad DLC. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ produkcja Round8 Studio spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony branżowych mediów, jak i samych graczy. Pozytywne opinie – jak się okazuje – przełożyły się również na dobre wyniki sprzedaży.

Lies of P zaliczyło naprawdę udany start. Twórcy chwalą się wynikami sprzedaży

Lies of P z wynikami sprzedaży. Nowe action-RPG nie narzeka na brak zainteresowania

Deweloperzy poinformowali bowiem, że sprzedaż Lies of P przekroczyła już milion egzemplarzy. Seungchul Kim – jeden z dyrektorów generalnych firmy Neowiz – podkreśla, że ten „niesamowity kamień milowy” pokazuje potencjał koreańskich gier na arenie międzynarodowej. Szef firmy dodał również, że wspomniana produkcja była „trudnym przedsięwzięciem”, dlatego też cały zespół jest niezwykle dumny z sukcesu.

Odbiór jest jak dotąd niesamowity i jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że ponad milion graczy wyruszyło już w podróż przez Krat. Jesteśmy również podekscytowani tym, co dla Lies of P przyniesie przyszłość i nie możemy się doczekać momentu, w którym podzielimy się dodatkowymi informacjami, gdy nadejdzie odpowiedni czas – poinformował Choi Ji-Won, reżyser gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Lies of P dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja Round8 Studio znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Lies of P - recenzja. To świetna gra, nie kłamię!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!