LEGO prezentuje gamingowy komputer na Halloween złożony z ponad 20000 klocków

Mikołaj Ciesielski
2022/10/24 11:25

Na pokładzie RTX 3090 i procesor Intel Core i9-12900KF.

LEGO prezentuje gamingowy komputer na Halloween złożony z ponad 20000 klocków

O tym, że obudowy komputerów osobistych mogą przybrać najróżniejsze kształty, wiemy już od dawna. Jakiś czas temu firma Metaflish zaprezentowała model skierowany do wszystkich miłośników akwarystyki, a tymczasem LEGO za pośrednictwem portali społecznościowych Twitter i Instagram przedstawiło równie interesujący projekt, który powinien zaciekawić zarówno wielbicieli duńskich klocków, jak i wszystkich fanów Halloween. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Materiał wideo prezentuje komputer gamingowy dla fanów klocków LEGO i miłośników Halloween

Duńska firma postanowiła skonstruować obudowę w stylu nawiedzonego domu. Całość jest naprawdę ogromna, ponieważ do stworzenia projektu użyto ponad 20 tysięcy klocków LEGO. Sam komputer został natomiast wyposażony m.in. w procesor Intel Core i9-12900KF oraz kartę graficzną RTX 3090. W środku znajdziemy także niestandardowy system chłodzenia wodą.

W opublikowanym materiale wideo, prezentującym imponujący projekt, firma LEGO zapewnia także, że zainteresowani bez problemu uruchomią na wspomnianym sprzęcie Crysisa. Tymczasem rzućcie okiem na znajdującego się na dole wiadomości tweeta i przekonajcie się, jak prezentuje się gamingowy komputer złożony z ponad 20 tysięcy klocków LEGO.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!