LEGO Horizon Adventures nie będzie długą grą. Twórcy ujawnili długość rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2024/06/13 07:55
0
0

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącej produkcji Guerrilla Games i studia Gobo.

Na Summer Game Fest 2024 doczekaliśmy się zapowiedzi LEGO Horizon Adventures, czyli przygodowej gry akcji skierowanej do fanów serii Horizon od Guerrilla Games i miłośników popularnych duńskich klocków. W sieci pojawiły się tymczasem nowe informacje na temat wspomnianej produkcji. Jeden z deweloperów ujawnił bowiem m.in. ile godzin zajmie graczom ukończenie LEGO Horizon Adventures.

LEGO Horizon Adventures
LEGO Horizon Adventures

Wiemy, ile godzin zajmie ukończenie LEGO Horizon Adventures

Szczegółami na temat długości rozgrywki w LEGO Horizon Adventures podzielił się James Windeler, czyli reżyser narracji. W rozmowie z redakcją GameSpot deweloper poinformował, że ukończenie wspomnianej produkcji powinno zająć graczom około 7-8 godzin. Użytkownicy mogą jednak liczyć na pewne „elementy regrywalności”, które mają zostać ujawnione w późniejszym terminie.

To jednak nie koniec informacji, którymi podzielił się Windeler. Deweloper zapowiedział, że LEGO Horizon Adventures nie będzie „wierną opowieścią” dotychczasowej historii Aloy. Wspomniany tytuł nie będzie również parodią Horizon Zero Dawn i Horizon Forbidden West, ale deweloperom zależało na wykorzystaniu charakterystycznego dla serii LEGO humoru.

GramTV przedstawia:

Chcieliśmy również upewnić się, że gra dotrze do szerokiego grona odbiorców […]. Nie stworzyliśmy całej gry z otwartym światem i nie umieściliśmy jej tutaj. Opowiedzieliśmy historię, która naszym zdaniem uchwyciła ducha oryginału, niektóre motywy […]. To bardziej inspiracja – wyjaśnia Windeler.

Na koniec warto przypomnieć, że LEGO Horizon Adventures powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Nintendo Switch. Wspomniana produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach jeszcze w 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!