Last Train Home – klimatyczny RTS na nowym materiale

Jakub Smolak
2023/08/05 09:00
0
0

W tej grze będziemy dowodzić pancernym pociągiem.

Last Train Home to propozycja od studia Ashborne Games. Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje znane i cenione THQ Nordic. Twórcy przygotowali nowy trailer zdradzający nieco szczegółów na temat historii, której karty przyjdzie nam odkrywać podczas rozgrywki. Zachęcamy do zapoznania się z wideo.

Last Train Home – klimatyczny RTS na nowym materiale

Last Train Home jest inspirowane prawdziwymi wydarzeniami

Last Train Home powinno przede wszystkim zainteresować miłośników strategii oraz gier wojennych. W trakcie rozgrywki podejmiemy się niezwykle trudnej misji, która polegać będzie na pomocy czechosłowackim żołnierzom w powrocie do ojczyzny. I choć wielka wojna dobiegła już końca to terytorium, które przyjdzie nam przemierzać, jest ogarnięte przez rosyjską wojną domową.

Twoja jednostka znalazła się w samym środku rosyjskiej wojny domowej między białymi a czerwonymi. Zadbaj o to, by twoje siły nie straciły potencjału bojowego, zarządzaj skromnymi zasobami i staraj się za wszelką cenę zachować wysokie morale. Przemierzaj ponure i nieprzyjazne tereny Syberii, gdzie musisz stawić czoła przejmującemu zimnu i bezlitosnemu otoczeniu. Zapasy są skromne, a twoi towarzysze wyczerpani, ale musicie przeć naprzód – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Warto zaznaczyć, że misje oraz potyczki będą rozgrywane w czasie rzeczywistym. Wszystko wskazuje również na to, że Last Train Home ma sporo wspólnego z survivalami. Do naszych zadań będzie należeć nie tylko zarządzanie oddziałem żołnierzy, ale również pociągiem, który będziemy mogli udoskonalać.

Trzeba przyznać, że pomysł na Last Train Home prezentuje się dość intrygująco. Warto również dodać, że całość oparta jest na autentycznych wydarzeniach historycznych. Niestety, nie poznaliśmy daty premiery gry, ale wiemy, że produkcja autorstwa Ashborne Games zmierza wyłącznie na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!