Łańcuchy i ucieczka z głębin piekła. Chained Together skradło serca użytkowników Steam

Patrycja Pietrowska
2024/06/25 08:50
0
0

Kooperacyjna gra wspina się w rankingu bestsellerów platformy Valve.

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, na liście bestsellerów Steam królował Elden Ring. Sytuacja ta nie uległa zmianie – na pierwszym miejscu znajduje się podstawowa wersja gry, natomiast na drugim rozszerzenie Shadow of the Erdtree, które zadebiutowało na rynku kilka dni temu. Tymczasem w rankingu możemy zauważyć nową, kooperacyjną produkcję, które nie tylko cieszy się ogromną popularnością, ale i zbiera świetne oceny na platformie Valve.

Chained Together
Chained Together

Chained Together podbija Steam. Kooperacyjna gra cieszy się ogromną popularnością

Zgodnie z najnowszym, globalnym rankingiem bestsellerów Steam, na 6 miejscu uplasowało się Chained Together – kooperacyjna gra, w której przykuci do swoich towarzyszy łańcuchami wspinamy się coraz wyżej w celu ucieczki z głębin piekła. Produkcja oferuje kilka trybów trudności, a także różnorodne światy zapewniające unikalne wyzwania. Obecnie tytuł może pochwalić się świetnym odbiorem na platformie Valve – 90% z ponad 3600 opinii jest pozytywnych.

  1. Elden Ring
  2. Elden Ring: Shadow of the Erdtree
  3. Counter-Strike 2
  4. Steam Deck
  5. PUBG: Battlegrounds
  6. Chained Together
  7. Black Myth: Wukong
  8. Horizon Forbidden West Edycja Kompletna
  9. Destiny 2
  10. Final Fantasy XIV Online

GramTV przedstawia:

Zgodnie ze statystykami serwisu SteamDB w ciągu ostatnich 24 godzin jednocześnie przy Chained Together bawiło się 85638 osób. Jest to również obecnie najwyższy wynik aktywności, jaki udało się osiągnąć grze. Jeśli zaś chodzi o oceny, w związku z ograniczającymi ruchy postaci łańcuchami i innymi utrudnieniami, według graczy tytuł w kooperacji „niszczy przyjaźnie” – oczywiście z przymrużeniem oka.

Z głębin piekła, wspinaj się, przykuty łańcuchem do swoich przyjaciół przez różnorodne światy. Solo lub w trybie współpracy, staraj się osiągnąć szczyt i odkryj, co cię tam czeka… – czytamy w opisie gry Chained Together na platformie Steam.

Chained Together zadebiutowało 19 czerwca 2024 roku. Za tytuł odpowiada Anegar Games. Obecnie grę możemy zakupić na Steam z 10% rabatem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!