Kto zostanie nowym Supermanem? Ujawniono faworyta do tej roli i innych postaci

Radosław Krajewski
2023/05/15 11:35
0
0

Castingi już trwają.

Superman: Legacy to najnowszy projekt Jamesa Gunna, który wprowadzi do uniwersum DC młodszego Clarka Kenta. Pierwsza wersja scenariusza do filmu jest już gotowa i w związku z tym niedawno ruszyły castingi do trzech głównych ról w filmie. Teraz ujawniono, że jednym z trzech faworytów do roli Supermana jest David Corenswet, którego widzowie mogą kojarzyć z filmu Pearl, gdzie wystąpił u boku Mii Goth, a także seriali Wybory Paytona Hobarta, Hollywood i Miasto jest nasze. Pozostałej dwójki niestety nie ujawniono. Podano za to, że jeden z faworytów fanów, czyli Jacob Elordi z serialu Euforia od HBO, nie wziął udziału w przesłuchaniu.

Kto zostanie nowym Supermanem? Ujawniono faworyta do tej roli i innych postaci

Faworyci do ról w Superman: Legacy

O rolę Lois Lane walczą z kolei cztery aktorki: Emma Mackey (Sex Education), Rachel Brosnahan (Wspaniała pani Maisel), Phoebe Dynevor (Bridgertonowie) oraz Samara Weaving (Zabawa w pochowanego). Media ujawniły, że na przesłuchaniu najlepiej poradziła sobie Brosnahan, ale aktorka w wieku 32 lat może nie pasować do nieco młodszego Clarka Kenta.

GramTV przedstawia:

Podano także, że w Superman: Legacy pojawi się Lex Luthor, w którego wcielić ma się Nicholas Hoult. Aktora niedawno mogliśmy oglądać w Renfieldzie, a znany jest również z Mad Max: Na drodze gniewu i X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Pojawiają się jednak doniesienia, że Hoult tak naprawdę walczy o rolę Supermana.

W Superman: Legacy pojawi się więcej znanych bohaterów z uniwersum DC, ale jak na razie nie ujawniono żadnych szczegółów. Film będzie miał swoją premierę 11 lipca 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!