Kto wyreżyseruje Spider-Mana 4? Marvel i Sony mają nowych kandydatów

Radosław Krajewski
2024/04/17 16:00
0
0

Na giełdzie nazwisk do wyreżyserowania czwartej części Spider-Mana pojawiły się nowe zaskakujące nazwiska.

Według niedawnych plotek Marvel i Sony jeszcze w tym roku planują rozpocząć pracę nad Spider-Manem 4. W głównej roli ponownie zobaczymy Toma Hollanda, a w obsadzie powróci także Zendaya. Studia szukają odpowiedniego kandydata, który stanie za kamerą filmu i przejmie serię po Jonie Wattsie, który obecnie nie jest zaangażowany w żaden nowy film z MCU. Ostatnio informowaliśmy, że jednym z kandydatów jest Justin Lin, twórca Szybkich i wściekłych 9. Teraz Marvel i Sony mają trzy nowe nazwiska, które mogą stworzyć nową część Spider-Mana.

Kto wyreżyseruje Spider-Mana 4? Marvel i Sony mają nowych kandydatów

Spider-Man 4 – kto wyreżyseruje film?

Serwis World of Reel poinformował, że wśród nowych nazwisk pojawił się Sam Raimi. Reżyser Doktora Strange’a w multiwersum obłędu nakręcił również pierwotną trylogią o Spider-Manie z Tobey Maguirem w głównej roli. Raimi jest doceniany w Marvelu i był jednym z kandydatów do wyreżyserowania Avengers: Secret Wars.

Kolejnymi nazwiskami, które mogą stworzyć Spider-Mana 4 są John Francis Daley i Jonathan Goldstein, czyli duet odpowiedzialny za Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, którzy pracowali już dla Marvela i Sony Pictures przy okazji Spider-Man: Homecoming, do którego napisali scenariusz.

GramTV przedstawia:

Ostatnim reżyserem jest Jon Favreau, czyli reżyser dwóch części Iron Mana i aktor, który wciela się w Happy Hogana. Favreau w ostatnich latach zaangażowany był w produkcje z Gwiezdnych wojen, w tym w serial The Mandalorian, do którego nakręcił kilka odcinków.

Prace nad Spider-Man 4 mają rozpocząć się już we wrześniu lub październiku bieżącego roku. Premiery filmu możemy spodziewać się już pod koniec 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!