Królestwo Planety Małp ustanawia rekord franczyzy. Sprawdź ile czasu spędzisz w kinie oglądając ten film

Krzysztof Żołyński
2024/04/02 20:30
0
0

Czas trwania filmu Królestwo Planety Małp został ujawniony, kiedy bilety trafiły do sprzedaży.

Żyjemy w epoce ogromnie długich seansów kinowych, do których przyzwyczaiły nas już wielkie produkcje trafiające ostatnio na duży ekran. Wygląda na to, że Królestwo Planety Małp nie będzie w tym względzie wyjątkiem. Wyczekiwana przez fanów kontynuacja dziejów inteligentnych małp walczących o władzę na Ziemi, będzie trwać aż 145 minut. I tym wynikiem ustanawia rekord w dziejach franczyzy, stając się najdłuższym widowiskiem z cyklu Planeta Małp.

Królestwo Planety Małp ustanawia rekord franczyzy. Sprawdź ile czasu spędzisz w kinie oglądając ten film

Zgodnie z zapowiedziami akcja wspomnianego filmu rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w Wojnie o Planetę Małp z 2017 roku. Ludzie stają się coraz bardziej dzicy, a społeczność małp nadal się rozwija.

Królestwo Planety Małp najdłuższym filmem w dziejach serii

Część małp w ogóle nie słyszała o Cezarze, a inne żyją zgodnie z jego naukami. Przywódca silnej i liczącej wielu członków grupy zaczyna zniewalać pozostałe plemiona, rządząc twardą ręką, by odnaleźć tajną ludzką technologię. Potomek Cezara – Korneliusz – wyrusza natomiast wraz z młodą ludzką dziewczyną w podróż, by odnaleźć wolność.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Wes Ball, czyli twórca trylogii Więźnia labiryntu. W obsadzie znaleźli się Owen Teague, Freya Allan, Peter Macon, Eka Darville, Kevin Durand, Travis Jeffery, Neil Sandilands, Sara Wiseman, Lydia Peckham, Ras-Samuel Weld A'abzgi, William H. Macy i Dichen Lachman.

Królestwo Planety Małp trafi do kin w Polsce 24 maja 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!