Kontrowersyjny plan Warner Bros. Nowy film Kevina Costnera trafi do kin w dwóch częściach

Krzysztof Żołyński
2023/10/07 20:05
0
0

Warner Bros. podjął nietypową decyzję i chyba bardzo mocno wierzy w siłę najnowszego filmu Kevina Costnera. Widowisko trafi do kin w dwóch częściach z zaledwie miesięcznym odstępem.

Zazwyczaj jest tak, że studia rozdzielają następujące po sobie części filmów, żeby rozłożyć obciążenie pracą zespołu realizacyjnego, a także dlatego, że odstęp czasowy daje pewność, iż widowiska nie będą się kanibalizować i zdążą zarobić odpowiednie pieniądze.

Wczytywanie ramki mediów.

Dlatego plan ogłoszony przez Warner Bros. jest dość wyjątkowy. Latem przyszłego roku do kin wejdzie epos Kevina Costnera, zatytułowany Horizon: An American Saga. Pierwsza część ma premierę zaplanowaną na czerwiec, a druga pojawi się w sierpniu. Przy okazji tej zapowiedzi Warner Bros. zaprezentowało również oficjalny plakat dwuczęściowego filmu.

Horizon: An American Saga wejdzie do kin w dwóch częściach

Horizon: An American Saga wejdzie do kin w dwóch częściach, Kontrowersyjny plan Warner Bros. Nowy film Kevina Costnera trafi do kin w dwóch częściach

GramTV przedstawia:

Horizon: An American Saga jest powrotem Costnera jako reżysera po 20 latach. W 2003 roku wyreżyserował Bezprawie, a wcześniej wielokrotnie nagradzany hit Tańczący z wilkami i kosztowną klapę Wysłannik przyszłości.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!