Konami jeszcze raz przeprasza za eFootball 2022 i opóźnia zapowiadany patch

Mikołaj Ciesielski
2021/10/23 12:30

Poprawki pojawią się nieco później, niż pierwotnie zakładano.

Konami jeszcze raz przeprasza za eFootball 2022 i opóźnia zapowiadany patch

Na początku miesiąca firma Konami drugi raz przeprosiła graczy za stan eFootball 2022, czyli dystrybuowanej w modelu free-to-play gry piłkarskiej stanowiącej następcę serii Pro Evolution Soccer, i zapowiedziała pierwszą aktualizację mająca wyeliminować zgłaszane przez użytkowników problemy. Patch miał pojawić się 28 października, ale okazuje się, że na poprawki przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Japońska firma trzeci raz przeprosiła bowiem za nieudaną premierę produkcji i poinformowała, że wspomniana łatka pojawi się nieco później, niż pierwotnie zakładano.

Chcielibyśmy poinformować wszystkich użytkowników, że zdecydowaliśmy się przełożyć wydanie wersji 0.9.1 na początek listopada. Szczerze przepraszamy za opóźnienie i spowodowane przez to niedogodności. Mamy nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli nam upewnić się, że wszyscy nasi użytkownicy doświadczą lepszej jakości” – czytamy w komunikacie opublikowanym na Twitterze.

Deweloperzy poinformowali także, że konkretna data wprowadzenia aktualizacji, a także lista zmian i poprawek, które wniesie do eFootball 2022 wspomniany patch, zostaną ujawnione tak szybko, jak to możliwe. Twórcy zapewnili również, że cały czas będą pracować nad rozwojem produkcji i poprawą jej jakości, a także podziękowali graczom za cierpliwość.

Na koniec przypomnijmy, że eFootball 2022 dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W listopadzie produkcja ma pojawić się też na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.. Warto wspomnieć, że tuż po premierze tytuł był miażdżony negatywnymi opiniami na Steam i szybko stał się najgorzej ocenianą grą w historii platformy Valve.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
ZubenPL
Gramowicz
24/10/2021 13:38

Ja nie wiem im chyba EA płaci mieli dwa lata bo w 2021 nic nie wydali i wydają taki syf że FIFA jest obecnie w 100% bez konkurencyjna.

Karanthir666
Gramowicz
23/10/2021 13:02

Wg. mnie ta gra została pogrzebana w dniu premiery. Premiera była prawie miesiąc temu i jedyne co się dzieje, to przepraszanie. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a to delikatnie mówiąc, było nie najlepsze.