Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Konami znów przeprasza za eFootball 2022 i zapowiada pierwszy patch

Mikołaj Ciesielski
2021/10/08 19:50

Japoński deweloper nie ujawnił jednak szczegółów nadchodzącej aktualizacji.

Konami znów przeprasza za eFootball 2022 i zapowiada pierwszy patch

Po nieudanej premierze gry eFootball 2022 firma Konami przeprosiła za stan produkcji oraz zapowiedziała, że produkcja doczeka się poprawek. Dziś japoński deweloper opublikował za pośrednictwem Twittera komunikat, w którym poinformowano, że pierwsza aktualizacja pojawi się dokładnie 28 października. Twórcy nie ujawnili jednak szczegółów patcha. Wiadomo jedynie, że łatka ma wyeliminować zgłaszane do tej pory błędy.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogliście napotkać w grze. Przygotowujemy się do wydania wersji 0.9.1 gry eFootball 2022, która pojawi się 28 października. Skoncentruje się ona naprawieniu zgłoszonych dotychczas błędów, jak i wyeliminowaniu problemów, o których wciąż informujecie. W miarę postępów będziemy przedstawiać dalsze szczegóły” – czytamy w komunikacie.

Na koniec przypomnijmy, że eFootball 2022 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W listopadzie produkcja ma pojawić się też na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Warto także wspomnieć, że w połowie września firma udostępniła możliwość składania zamówień przedpremierowych na mikrotransakcje do wspomnianej produkcji.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!