Komandor Shepard z nową figurką. Fani serii Mass Effect powinni się pospieszyć

Mikołaj Ciesielski
2023/11/08 13:15
0
0

BioWare i Dark Horse zaprezentowali limitowaną statuetkę stworzoną z myślą o miłośnikach pierwszych trzech odsłon serii Mass Effect.

BioWare postanowiło uczcić Dzień N7 tajemniczymi zwiastunami z nowej odsłony serii Mass Effect. Następnie w sieci pojawił się pierwszy plakat, a także kilka szczegółów na temat wspomnianej produkcji. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Studio – wspólnie z firmą Dark Horse – przygotowało bowiem również nową figurkę komandor Shepard. Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć.

Komandor Shepard z nową figurką. Fani serii Mass Effect powinni się pospieszyć

BioWare i Dark Horse prezentują nową figurkę komandor Shepard. Specjalny gadżet z okazji obchodów Dnia N7

Liczba egzemplarzy figurki przedstawiającej żeńską wersję bohatera pierwszych trzech odsłon serii Mass Effect jest bowiem limitowana. Dark Horse przygotowało bowiem jedynie tysiąc sztuk wspomnianego gadżetu, który został wyceniony na 200 dolarów (ok. 836 złotych). Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe, a do 13 listopada statuetkę można w promocyjnej cenie wynoszącej 180 dolarów, czyli około 752 złote.

Wysyłka nowej figurka komandor Shepard – inspirowanej okładką Mass Effect 3 – odbędzie się w okresie od lipca do września 2024 roku. Statuetka wykonano w skali 1/6, a całość mierzy nieco ponad 30 centymetrów i wraz z opakowaniem waży blisko 8 kilogramów. Gadżet wykonano z mieszanki żywicy i innych materiałów, a więcej informacji znajdziecie bezpośrednio w sklepie Dark Horse.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że BioWare wciąż nie ujawniło, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery nowej odsłony serii Mass Effect. Niewykluczone, że produkcja będzie korzystać z MetaHuman Creator od Epic Games. Udostępnione pod koniec 2021 roku oferty pracy sugerowały natomiast, że gra powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!