Mass Effect 5 na pierwszym plakacie. Poznajcie bohaterkę i nowe szczegóły

Radosław Krajewski
2023/11/08 12:00
1
0

Deweloper z BioWare potwierdził, że wczorajszy film z Mass Effect 5 powstał na silniku gry.

Wczoraj wszyscy fani Mass Effect obchodzili N7 Day, wielkie święto popularnej serii gier od BioWare. Z tej okazji studio wypuściło pierwszy oficjalny film pochodzący z piątej odsłony serii. Trwający zaledwie 35 sekund materiał zaprezentował nową bohaterkę, która zmierza hangarem do wyjścia, trzymając broń w ręku. Niestety wciąż nie znamy tożsamości postaci, której twarz została ukryta pod hełmem. Jedyne co o niej wiemy, to że jest najwyższą rangą żołnierzem Przymierza Systemów.

Mass Effect 5 na pierwszym plakacie. Poznajcie bohaterkę i nowe szczegóły

Mass Effect 5 – pierwszy plakat przynosi sporo niespodzianek

Oprócz krótkiego zwiastuna pojawił się także plakat prezentujący postać w całej okazałości. Najwidoczniej będzie to główna protagonistka gry, a BioWare rozpoczęło promowanie Mass Effect 5 od żeńskiej wersji bohaterki. W dolnej części płaszcza umieszczono grafikę z jakiegoś klubu, która przynosi wiele niespodzianek. Gracze już odkryli, że widać na nim dwóch krogan, a także tajemniczą postać, przypominającą Getha w kombinezonie ochronnym. Po prawej stronie możemy dojrzeć również turianina, który przypomina Garrusa.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo dyrektor projektu Michael Gamble potwierdził, że wczorajszy zwiastun Mass Effect 5 został stworzony na silniku gry. Ciężko oczekiwać, aby gra wyglądała równie dobrze, jak na filmie, ale BioWare dysponuje potężnym narzędziem, więc oprawa graficzna nadchodzącej produkcji nie powinna zawieść oczekiwań fanów.

Wczytywanie ramki mediów.
Mass Effect 5 – pierwszy plakat przynosi sporo niespodzianek, Mass Effect 5 na pierwszym plakacie. Poznajcie bohaterkę i nowe szczegóły
Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
08/11/2023 13:40

6x ten sam obrazek w tekście :-) Ale bieda.

Nie spodziewam się niczego dobrego. Ostatnia dobra gra od Bioware była w 2010.