Kolejny zwiastun A Plague Tale: Requiem przedstawia nowych i starych przyjaciół

Mikołaj Ciesielski
2022/10/08 16:00
0
0

Deweloperzy z Asobo Studio dzielą się kolejnymi ujęciami z kontynuacji przygód Hugo i Amicii.

Kolejny zwiastun A Plague Tale: Requiem przedstawia nowych i starych przyjaciół

Zgodnie z zapowiedziami A Plague Tale: Requiem zadebiutuje na rynku za nieco ponad tydzień. Wczoraj ujawniono pełne wymagania sprzętowe gry dla wersji PC, a tymczasem okazuje się, że w tygodniu do sieci trafił kolejny zwiastun wspomnianej produkcji. Ostatni materiał promocyjny poświęcony kontynuacji A Plague Tale: Innocence skupia się na prezentacji dwóch postaci, które będą służyć Hugo i Amicii pomocną dłonią.

W A Plague Tale: Requiem będzie można liczyć na pomoc przyjaciół

W opisie zwiastuna deweloperzy podkreślają, że w A Plague Tale: Requiem pojawią się zarówno sojusznicy znani z pierwszej części, jak i zupełnie nowi sprzymierzeńcy. We wspomnianym materiale zobaczyć możemy natomiast Lucasa, który odegrał sporą rolę w A Plague Tale: Innocence oraz Sophię, która dopiero stanie na drodze Hugo i Amicii. Nie zabrakło też miejsca na kilka nowych fragmentów rozgrywki. Rzućcie więc okiem na wideo na dole wiadomości i dajcie znać, czy czekacie na nadchodzącą produkcję Asobo Studio.

Na koniec przypomnijmy, że A Plague Tale: Requiem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (Cloud). Gra zadebiutuje na rynku 18 października i tego samego dnia pojawi się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z informacjami dotyczącymi długości rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!