Kolejny epicki survival na horyzoncie! Poznajcie Under a Rock

Jakub Smolak
2024/02/12 21:15
0
0

Produkcja od Nordic Trolls zwiastuje szaloną i pełną humoru przygodę.

Under a Rock to propozycja od twórców ze studia Nordic Trolls. Projekt przede wszystkim powinien zaciekawić fanów survivali stawiających na zabawę w kooperacji. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym trailerem, dzięki któremu poznacie bliżej tę szaloną produkcję.

Kolejny epicki survival na horyzoncie! Poznajcie Under a Rock

W Under a Rock będziecie mogli mieć własnego ptaka dodo

Under a Rock wrzuci graczy do olbrzymiego, losowo wygenerowanego świata. Podczas zabawy wcielą się oni w XIX-wiecznych odkrywców, którzy trafią do nieznanej i pełnej tajemnic krainy. W tym świecie ewolucja potoczyła się nieco inaczej, dlatego zamieszkują go egzotyczne stworzenia, olbrzymie dzikie zwierzęta oraz ciekawscy tubylcy.

Czekają na Ciebie mroczne jaskinie, podwodne regiony oraz gigantyczny otwarty świat pełen wyjątkowych wyzwań. Proceduralnie generowany świat sprawia, że każda rozgrywka przebiega inaczej. Wytwarzaj przedmioty, uprawiaj swoją ziemię, łów ryby, eksploruj i walcz. Preferujesz ciche i spokojne życie nad morzem czy wolisz wejść na wojenną ścieżkę z tubylcami? Masz wybór! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Under a Rock zapowiada się jako klasyczny przedstawiciel gatunku, dlatego podczas zabawy należy spodziewać się aktywności typowych dla gier survivalowych, takich jak: eksploracja w poszukiwaniu materiałów, budowanie bazy, crafting, hodowanie zwierząt czy uprawianie własnego ogródka. Warto podkreślić, że w trybie kooperacji w produkcję od Nordic Trolls będzie mogło się wspólnie zagrywać do 10 graczy.

Under a Rock powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Niestety nie poznaliśmy jeszcze chociażby przybliżonej daty premiery gry, ale wiemy, że w pierwszej kolejności zadebiutuje w usłudze Early Access. Wszyscy zaintrygowani już teraz mogą dodać ten tytuł do swojej listy życzeń.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!