Kevin Costner przerywa milczenie w sprawie Yellowstone. Czy będzie pozew?

Krzysztof Żołyński
2023/09/04 16:30
2
0

Kevin Costner w końcu wypowiedział się na temat kontrowersji, które ostatecznie zakończyły jego udział w serialu Yellowstone.

Kevin Costner zdecydował się w końcu, żeby zabrać głos wokół kontrowersji, jakie narosły wokół jego udziału w serialu Yellowstone. Gwiazdor przedstawił swoją wersję wydarzeń, a jednocześnie zdradził, że rozważa możliwość pójścia wytoczenia procesu.

Kevin Costner przerywa milczenie w sprawie Yellowstone. Czy będzie pozew?

Jak donosi Deadline, aktor „prawdopodobnie pójdzie do sądu”, żeby udowodnić Paramount Network, że burzliwe zakończenie znakomicie przyjętego przez widownię serialu, nie jest jego winą.

Negocjowaliśmy. Wystąpiły problemy związane z kreatywnością… Próbowałem przełamać opory. Zerwali rozmowy.

Costner twierdzi, że próbował negocjować z Taylorem Sheridanem i producentami. Była gwiazda Yellowstone ujawniła również, że zaproponowano mu łącznie 24 miliony dolarów za rolę Johna Duttona, nie tylko w piątym sezonie, ale także za udział w szóstej i siódmej serii widowiska Paramount Network i Paramount+.

Kevin Costner przedstawia swoją wersję powodów odejścia z Yellowstone

Z wersji przedstawionej przez Kevina Costnera wynika, że chciał on zawiesić czasowo swój udział w zdjęciach do piątego sezonu, ponieważ nakładały się one na film Horizon, który realizuje razem z Warnerem. Deklarował, że powróci na plan Yellowstone, kiedy go ukończy i rozpocznie zdjęcia do drugiej części piątego sezonu. To właśnie tego dotyczyły rozmowy z producentami.

GramTV przedstawia:

Gdzieś po drodze chcieli coś zmienić. Chcieli zrobić 5A [pierwsza połowa piątego sezonu] i 5B [druga połowa piątego sezonu], kolidowało to z Horizon. Zamierzałem zrobić mój film Horizon, a potem zrobić część B serialu. Początkowo grałem w nim tylko raz w roku, ale zmiana organizacji wymagała, żebym robił to dwa razy.

Jaka będzie przykład Yellowstone? Wydaje się ona przesądzona i wszystko zakończy się na piątym sezonie, powstającym w niezwykle nerwowej atmosferze. Wiemy, że realizacja jego drugiej połowy została zawieszona na nieokreślony bliżej czas. Następny będzie spin-off serialu z Matthew McConaugheyem w roli głównej.

Komentarze
2
Campino
Gramowicz
05/09/2023 12:25

"Jaka będzie przykład Yellowstone?"

wolff01
Gramowicz
04/09/2023 19:11

Szkoda. A najśmieszniejsze jest to że przez strajk scenarzystów i aktorów prace i tak pewnie nie będą kontynuowane, więc mogli się dogadać.