Kevin Costner podobno błagał szefów Paramount o możliwość powrotu do Yellowstone

Krzysztof Żołyński
2023/09/19 06:00
0
0

Kevin Costner zabiegał podobnie o możliwość powrotu do serialu Yellowstone i dwa kolejne sezony, ale Paramount zdecydował się na inne rozwiązanie.

Czy Kevin Costner rzeczywiście został zwolniony, czy też dobrowolnie odszedł z popularnego serialu Yellowstone? Wygląda na to, że awantura nie skończy się szybko, a piąty sezon będzie jednocześnie ostatnim, a gwiazdor nie powróci do swojej roli.

Kevin Costner podobno błagał szefów Paramount o możliwość powrotu do Yellowstone

Ostatnio pojawiły się plotki, z których wynika, że Costner bardzo chciał wrócić do serialu. Do tego stopnia, że podobno przedstawiciele aktora „błagali” kierownictwo Paramount, aby umożliwiło aktorowi powrót do roli, a także rozważyli możliwość powstania szóstego i siódmego sezonu. Tak przynajmniej twierdzi słynny hollywoodzki leaker, Matthew Belloni.

Z jego doniesień wynika także, że powrót Costnera wiązał się z listą żądań, w tym wyższą pensją, prawem wpływu na scenariusz i krótszym harmonogramem zdjęć. Paramount uprzejmie, ale stanowczo odmówił i według „osób znających sprawę”, szanse na powrót Costnera do serialu są obecnie równe zeru.

Yellowstone – ciąg dalszy awantury o udział Kevina Costnera

Twórca serialu Taylor Sheridan wyraził zainteresowanie uśmierceniem postaci Johna Duttona. Jednak zgodnie z umową musi mieć na to zgodę Kevina Costnera, więc jest to mało prawdopodobne. Z drugiej strony, Costner grozi pozwem dla producentów serialu.

GramTV przedstawia:

Sytuacja najwyraźniej jest dość skomplikowana, ale jest również potwierdzeniem innych doniesień, z których wynika, że współpraca z Costnerem jest zazwyczaj trudna. Wspominali o tym twórcy filmów powstających w czasach, kiedy był on u szczytu sławy i powstawały takie widowiska, jak: Tańczący z wilkami, Wodny świat, Robin Hood: Książę złodziei i Listonosz.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!