Kena: Bridge of Spirits doczeka się fizycznego wydania na PS4 i PS5

Mikołaj Ciesielski
2021/09/21 09:00

Poznaliśmy cenę oraz przybliżoną datę premiery pudełkowej wersji produkcji studia Ember Lab.

Kena: Bridge of Spirits doczeka się fizycznego wydania na PS4 i PS5

Zgodnie z zapowiedzią dziś na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation debiutuje Kena: Bridge of Spirits – długo wyczekiwana produkcja studia Ember Lab, która zaliczyła kilka opóźnień. Twórcy postanowili uczcić premierę gry i opublikowali wczoraj okolicznościowy zwiastun. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek, ponieważ deweloperzy oraz firma Maximum Games UK poinformowali, że Kena: Bridge of Spirits doczeka się fizycznego wydania na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Do pudełek trafi wersja Deluxe, która oprócz podstawowej wersji gry zawierać będzie również kilka cyfrowych dodatków jak np. ścieżka dźwiękowa czy dodatkowe skórki, a kupujący otrzymają zarówno wersję na PS4, jak i PS5. Fizyczne wydanie ma kosztować 49,99 dolarów i trafić na sklepowe półki w listopadzie. Niestety nie poznaliśmy dokładnej daty premiery. Nie wiemy też, ile pudełkowa wersja gry będzie kosztować w innych krajach.

Wczoraj Sony ujawniło także, że Kena: Bridge of Spirits oferuje na PlayStation 5 dwa tryby działania. Pierwszy pozwala na rozgrywkę w natywnej rozdzielczości 4K i 30 klatkach na sekundę, a drugi zapewnia płynność animacji na poziomie 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości skalowanej do 4K. Japońska firma udostępniła też zwiastun prezentujący możliwości trybu fotograficznego. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits dostępne jest obecnie na komputerach osobistych (Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi, a także obszernym zwiastunem, który twórcy opublikowali jakiś czas temu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!