Kena: Bridge of Spirits ponownie zachwyca. Mamy zwiastun premierowy

Maria Wawrzyniak
2021/09/20 21:00

Z okazji jutrzejszej premiery gry Kena: Bridge of Spirits w sieci pojawił się zwiastun premierowy – równie ładny jak wszystkie poprzednie.

Już jutro – 21 września 2021 roku – na rynku zadebiutuje gra Kena: Bridge of Spirits. Jak nietrudno się więc domyślić, z okazji zbliżającego się wielkimi krokami debiutu deweloperzy ze studia Ember Lab udostępnili w sieci kolejny ładny zwiastun, ale tym razem premierowy. Materiał, podobnie jak wszystkie poprzednie, nie zawodzi, zaś wyczekujący rozpoczęcia nowej przygody gracze mogą ponownie zobaczyć niesamowity świat z mnóstwem kolorów i z ciekawymi bohaterami. Krótko mówiąc: jeszcze trochę!

Kena: Bridge of Spirits zadebiutuje na komputerach osobistych jako tytuł ekskluzywny w sklepie Epic Games Store oraz na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Po więcej informacji na temat tej produckji zapraszamy serdecznie do naszej encyklopedii – szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
21/09/2021 08:47

IGN dało 8/10. Na plus piękny, magiczny świat. Na minus (jak dla mnie): prościutki gameplay, szczątkowa historia, nieciekawy system rozwoju postaci.

Headbangerr
Gramowicz
20/09/2021 21:23

Bardzo jestem ciekawy, jak ta gra sprawdzi się "w praniu". O oprawę audio/video się nie martwię, ale zastanawia mnie gameplay. Czekam również, pierwsze recenzje już lada moment.