Kena: Bridge of Spirits na długim materiale. Gracze są zachwyceni

Maria Wawrzyniak
2021/06/11 21:30

Kolejnym dzisiejszym wydarzeniem było Tribeca Games Spotlight, podczas którego ujrzeliśmy między innymi grę Kena: Bridge of Spirits w akcji.

Podczas pierwszej w historii edycji wydarzenia Tribeca Games Spotlight przedstawiciele studia Ember Lab postanowili przypomnieć nam o wyczekiwanej przez wielu fanów grze Kena: Bridge of Spirits. Otrzymaliśmy ośmiominutowy materiał z fragmentami rozgrywki. Zobaczcie koniecznie.

Tytuł – po raz kolejny – zachwycił praktycznie wszystkich. Równocześnie w sieci pojawiło się sporo zapowiedzi branżowych dziennikarzy, którzy twierdzą, iż mamy do czynienia ze świetnym dziełem z ogromnym potencjałem. Przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits zadebiutuje na rynku 24 sierpnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
12/06/2021 10:12

Widać, że wkładają serce w produkcje, popatrzcie tylko ma ten zajarany zespół muzyków grający na jakimś bambusowym czymś. Grafika całkiem fajna, pomysł rozkazywania tym małym gremlinom, pokazywanie im co mają robić, świetny. Do tego corrupted lands trochę jak w PoPie z 2008. No mi się podob może być spoko, byleby drugi Biomutant nie wyszedł.