Kapitan Ameryka 4 z nowym logo. Potwierdza obecność potężnego bohatera

Radosław Krajewski
2024/02/12 16:10
1
0

Do sieci trafiły zdjęcia z nowym logo czwartej części Kapitana Ameryki, który ujawnia, że w filmie zobaczymy oczekiwaną przez widzów postać.

Pierwotnie Kapitan Ameryka 4 miał zadebiutować tego lata, ale miejsce filmu zajął Deadpool 3, który właśnie otrzymał pierwszy zwiastun. Wokół nowej odsłony przygód Sama Wilsona pojawiło się niedawno wiele plotek, w tym o usunięciu grupy złoczyńców z prologu filmu. Jeszcze pod koniec stycznia do sieci trafiło pierwsze zdjęcie promocyjne z nowym wyglądem Kapitana Ameryki, a teraz pojawiły się fotografie prezentujące nowe logo produkcji.

Kapitan Ameryka 4 z nowym logo. Potwierdza obecność potężnego bohatera

Kapitan Ameryka 4 – nowe logo filmu ujawnia Red Hulka

Oprócz napisu zawierający pełen tytuł Kapitana Ameryki 4, na kurtce, która prawdopodobnie należy do jednego z członków ekipy, możemy zobaczyć samo logo. Widnieje na niej wielka czerwona ręka, która ściska tarczę należącą do tytułowego bohatera. Ręka należy do Red Hulka, czyli generała Thaddeusa Rossa, w którego wciela się Harrison Ford. Tym samym mamy potwierdzenie wcześniejszych doniesień, że w MCU pojawi się kolejna postać, która została napromieniowana związkiem gamma.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross) oraz Xosha Roquemore.

Przypomnijmy, że premiera Captain America: Brave New World została opóźniona do 14 lutego 2025 roku.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
13/02/2024 00:56

A gdzie Zimowy Żołnierz? Czyżby poprawność polityczna weszła aż tak bardzo, że usuwają bez przyczyny z głównej obsady białe postacie, które były w uniwersum od dawna?